Реклама в Foursquare: навіщо і скільки коштує
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Реклама в Foursquare: навіщо і скільки коштує

Найбільша геолокаційна соціальна мережа Foursquare, яка раніше практично нічого не заробляла сама, запустила власну повноцінну рекламну платформу.

В останні роки Foursquare боровся за збільшення користувачів бази і доходу. У цей нелегкий час ходили чутки, що сервіс хочуть придбати Microsoft, Yahoo або навіть Apple. Але, наперекір усім проблемам, Foursquare нарешті викотив власну систему реклами, яка дозволяє малому бізнесу створювати оголошення без взаємодії з відділом продажів самого сервісу.

Рекламну систему Foursquare спільно з деякими великими гравцями обкатував весь останній рік і ось тепер час прийшов. Власникам малого (і не тільки) бізнесу, що отримали доступ до управління своєю точкою, в адмінпанелі при вході відразу пропонується створити оголошення .