изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Рекламна весна в Аеропорту «Київ» (Жуляни)

реклама в аэропортуНестандартне рекламне розміщення в терміналах Бізнес-авіації аеропорту «Київ». Реклама елітного житлового комплексу Signature ненав’язливо зустрічає VIP-пасажирів при вході у внутрішні зали терміналів, де вони очікують виліт з private jets.

Усередині невеликих лобі зон терміналу «В» пасажири знайдуть кілька рекламних журналів з цікавою та корисною інформацією про авіаподорожі і не тільки. На плазмових моніторах рекламні відео чергуються з Гарньє панорамним видам. Інший елітний житловий комплекс – SkyLine – Звертає на свої Пропозиції по рекламному панно і відеомоніторах в лаунж-зонах.

Оутдор реклама настільки є органічною для всього Аеропорту, що навіть Великі формати візуально сприймаються легкими і стильним. Традиційно рекламні площини в аеропорту «Київ» обирають автомобільні бренди, девелопери і компанії, що пропонують послуги підтримки в авіаперевезеннях.

Авіакомпанія Bravo Airways в партнерстві з Туристичний оператором TPG анонсувала Дуже цікавий літній сезон чартерних рейсів з аеропорту «Київ» (Жуляни). Пасажири зможуть Дізнатися про всі умови та напрямки Не тільки з сайтів компаній або з новин, а просто в аеропорту. Ці 2 партнера Зробили якісну нативну рекламу, яка буде сопровожд пасажирів протягом їхнього маршруту аеропортом.