изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Рекламу Бердянська запустять в кінотеатрах, метрополітені, поїздах і автобусах

реклама на автобусахНа зміну статичним білл-бордівдинамічні форми реклами. Влада Бердянська вирішили видозмінити стратегію популяризації відпочинку. У 2017 році Бердянська міська скарбниця витратить на рекламу літнього відпочинку суму в 2 955 000 грн.

Разом зі збільшенням бюджету в порівнянні з минулим роком зміниться і стратегія популяризації Бердянська.

Секретар міського голови Олексій Холод, який курирує курортну сферу, повідомив, що якщо в минулому році основна частина грошей йшла на білл-борди в великих містах України, основних автомагістралях і т.д., то в сезоні-2017 концепція зміниться.

Основні напрямки реклами відпочинку в Бердянську:

Особливу увагу Бердянська влада намагатиметься приділити рекламі в найбільших туристичних центрах України – Києві та Львові. За їхніми розрахунками, це допоможе дізнатися про Бердянськ не тільки безпосередньо жителів столиці і Галицького краю, а й їх потенційним гостям.