Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Роль дизайну в успішності зовнішньої реклами

У будь-якій зовнішній рекламі обов'язково використовуються такі основні компоненти, як зображення і текст. Незалежно від того, чи плануєте ви друкувати рекламу на плівці чи іншому носії, ви зобов'язані дотримуватися гармонійного співвідношення між зображенням і текстом.

Сучасне виготовлення зовнішньої реклами передбачає, що в кожному банері має бути не менше 7-8 слів, розміщених в одну-два рядки. Таке розташування позитивно позначається на легкості читання рекламного слогана, що робить можливим ознайомлення з ним усіх пасажирів громадського транспорту і навіть водіїв.
 
Підбираючи розмір шрифту, необхідно враховувати, що в наш час багато людей з різними порушеннями зору, а це означає необхідність використання якомога більшого шрифту для зручної читання на відстані. Шрифти повинні бути найпростішими, без химерних елементів і візерунків.
 
Не менш важливо грамотно поєднувати відтінки. По-перше, кольорів повинно бути по мінімуму, а по-друге, вони повинні бути досить соковитими і яскравими. Обов'язково дотримуйтеся контрасту між фоном і змістом рекламного повідомлення. Застосовувані сьогодні технології друку роблять можливим збереження яскравих кольорів і протидіють вицвітанню протягом тривалого часу.
 
Зображення і текст не зобов'язані перебувати в центрі банера, але не потрібно допускати занадто сильного їх зміщення до країв. Винятком може бути лише об'ємний постер, зображення якого значно виходить за рамки борда.
 
Для реклами будь-яких товарів розміщувати на стенді його картинку зовсім не обов'язково.

Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію