У Борисполі собака, схожа на Путіна, агітує за Євросоюз
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


У Борисполі собака, схожа на Путіна, агітує за Євросоюз

РRпортал створив і розмістив в Борисполі рекламу “Європа – наш дім”. На ній зображений пес, схожий на Володимира Путіна. На задньому плані проглядається Кремль. Підпис: “Собака гавкає, а караван іде”.

“На початку вересня весь Інтернет гудів про те, що в Києві знайдена собака, яка дуже схожа на Володимира Путіна. PRпортал вирішив працевлаштувати собаку. Так виникла ідея реклами “Європа – наш дім”, – пояснюють ініціатори розміщення реклами, при цьому уточнюючи: редакція PRпортала заявляє, що всі збіги з реальними політичними діячами є випадковими і ненавмисними. Всі претензії – до батьків собаки”.

4 вересня президент Росії назвав росіян та українців “одним народом” і заявив: “Що б не відбувалося і куди б Україна не йшла, ми все одно колись і десь зустрінемося”. Він також стверджував, що в перебігу Першої світової війни і наступних після неї революційних подій ніколи не піднімалося питання про відділення України.