изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Співпраця для рекламних агентств

менеджер-по-рекламеРекламно-виробнича компанія «Епатаж Груп» запрошує до співпраці рекламні агентства без власної виробничої бази.

Ми готові надати Вам знижки на будь-яку продукцію або послугу нашої компанії від 10%. Таким чином ви зможете надати клієнтові якісний продукт і заробити.

До Ваших послуг виробничі потужності для зовнішнього та інтер’єрного рекламного оформлення: виготовлення вивісок, виставкових стендів, корпоративної сувенірної продукції, широкоформатний друк.

Дизайнери компанії «Епатаж Груп» мають багаторічний досвід в розробці макетів будь-яких РОS-матеріалів і в створенні точної візуалізації рекламних об’єктів.

Ми допоможемо розробити для ваших клієнтів ексклюзивний корпоративний стиль або виконати ефективний дизайн в рамках вже наявних корпоративних елементів.
Кожна знижка для рекламного агентства індивідуальна і залежить від обсягів замовлення, з питань знижок звертайтеся до наших менеджерів.