Відкрився сайт зі всіма тролами Києва
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Відкрився сайт з усіма тролами Києва

У Києві стартував інтернет-проект з інтерактивного продажу тролів – troll.net.ua. Про це повідомляється в поширеному релізі.

Веб-ресурс містить інтерактивну карту з усіма троллами Києва. Так само на ресурсі позначається їх актуальна зайнятість. Таким чином новий сайт дозволяє підбирати троли, що вас цікавлять значно швидше і зручніше, ніж по адресним сіткам.

“Творці ресурсу навмисно видалили схеми розміщення конструкцій, вважаючи їх застарілим способом позначення локацій інвентарю”, – повідомляється в релізі. “Наше завдання – привернути увагу рекламодавців до ефективного типу рекламних носіїв – тролів. Даний вид зовнішньої реклами в Києві був не надто затребуваний до сьогоднішнього дня. Але це, на наш погляд, є плюсом для рекламодавців. Сьогодні їм доступний великий вибір інвентарю з одних рук”, – зазначають творці troll.net.ua.

Тролли – спеціальні рекламні конструкції (5х1 м), що розміщуються над дорогою, прямо над проїжджою частиною. Ефективність даних носіїв зовнішньої реклами досягається за рахунок відмінної видимості для водіїв та пасажирів транспорту. Сьогодні в Києві розміщено близько 2500 тролів (16% всіх аутдор-площин столиці). Середньомісячна зайнятість тролів – близько 50%.