изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Кривому Розі анулювали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

разрешение на вывескуКриворізький виконком анулював дозвіл на розміщення зовнішньої реклами для двох розповсюджувачів реклами. Прибрати свою рекламу підприємці повинні до 18 лютого. Про це йдеться в рішенні виконкому Криворізької міськради

У документі “Про анулювання дозволів на розміщення зовнішньої реклами” зазначено, що управління містобудування, архітектури та земельних відносин – робочому органу з регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами – анулювати розповсюджувачі реклами дозволу на розміщення зовнішньої реклами та припинити їх дію через 10 робочих днів з дня прийняття рішення.

Рекламісти, згідно з додатком, провести демонтаж рекламних засобів, на які анульовані дозволи.

Контроль за виконанням рішення поклали на першого заступника міського голови Євгена Удода, координацію діяльності – на управління містобудування, архітектури та земельних відносин.

Так, згідно з постановою, двоє рекламораспрастранітелей (Кравченко і Адасінський) повинні прибрати 5 своїх рекламних конструкцій, розташованих за наступними адресами: рекламний щит на електроопорі №83 по ул.Балтійская, рекламний щит на електроопорі №94 по ул.Старовокзальная, штендер на мкрн. сонячний, 27а, штендер на мкрн.4 Зарічний, 20в, штендер на  мкрн.5 Зарічний, 6а.