изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


У Маріуполі будуть карати недбайливих власників білбордів

благоустрий МариуполяУ Маріуполі пройшов брифінг начальника інспекції з благоустрою Сергія Марчука з питання належного стану білбордів і сіті-лайтів. «На даний момент поставлено завдання привести в належний вигляд місто», – сказав Сергій Марчук.

Він повідомив, що в Маріуполі встановлено близько 520 білбодов і 200 сіті-лайтів. Видає дозвіл на установку цих рекламних конструкцій управління архітектури міста. «На даний момент затверджено новий начальник архітектури, і ми будемо в комплексі інвентаризувати рекламні носії, які знаходяться на території міста Маріуполя, після чого виявляти, що стоїть з дозвільними документами, а що – ні».

Ті рекламні конструкції, які стоять без дозволу, будуть демонтуватися, а з власниками тих білбордів, які перебувають в неналежному стані, будуть проводити бесіди. Для всіх тих власників, які не хочуть наводити свої рекламні носії в порядок, передбачений штраф від 850 грн до 1 700 грн.

Сергій Марчук пояснив, як повинен виглядати білборд. Опора його повинна бути пофарбована, наклеєна табличка з контактами власника, а сама площина повинна бути або заклеєна рекламою, а якщо немає – зафонована білим або сірим кольором.