компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


У Росії повністю заборонена реклама тютюну

На території Росії з 15 листопада повністю заборонена реклама тютюну і курильних приналежностей, пише Прайм з посиланням на повідомлення Федеральної антимонопольної служби.

Відповідні зміни внесені до закону про рекламу у зв'язку з прийняттям норми про охорону здоров'я громадян від впливу навколишнього тютюнового диму та наслідків тютюну. Тепер заборонено рекламувати в будь-який час будь-яким способом і засобами як сам тютюн, так і курильні приналежності, в тому числі трубки, кальяни, запальнички та інше.

З сьогоднішнього дня не можна буде розміщувати рекламу в ЗМІ та інтернеті, на банерах та інших зовнішніх конструкціях, в магазинах, продавати кілька пачок за ціною однієї, проводити різні промо-акції з роздачею безкоштовних сигарет і спонсорувати такі заходи.

Порушникам заборони на рекламу загрожує штраф: для фізичних осіб він становить від 3 тис. руб., а юридичним особам доведеться розлучитися з сумою до 600 тис. руб.

Також у повідомленні ФАС зазначається, що перед показом фільмів та програм, в яких демонструється процес куріння або тютюнові вироби, мовник повинен транслювати соціальну рекламу про шкоду куріння. Якщо він цього не зробить, то заплатить штраф у розмірі від 10 до 200 тис. руб. Дана норма набуде чинності з червня 2014 року.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер