изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Варіанти реклами в / на автобусах

 

реклама на автобусахНайпростіший спосіб зв’язатися з вашими клієнтами – розмістити своє повідомлення там, де вони проводять значну частину свого часу – в дорозі. Автобусні оголошення домінують в денній рекламі, пропонуючи високу видимість на рівні очей, створюючи величезну кількість можливостей для експозиції, які набагато перевершують електронні та інші друковані ЗМІ за ті ж самі вкладені гроші. Ви також можете зв’язатися з певною аудиторією, використовуючи маршрутні автобуси.

Реклама на зовнішній стороні автобуса

Оголошення на автобусах – це мобільний рекламний щит. Обклеювання автобуса проводиться на рівні очей для максимальної видимості автомобілістами і пішоходами. Автобуси регулярно відправляються на регулярні маршрути по більшості географічних районів, включаючи комерційні, промислові, великі і невеликі торгові центри, розважальні центри, а також міські та приміські райони.

Реклама усередині автобусів

Оголошення на спинках передніх сидінь.

Вони містять більш детальну інформацію, і у пасажира є можливість прочитати більше докладне повідомлення. Підходить для логотипу, слогану або реклами вашої торгової марки.

Відеооб’яви на внутрішніх моніторах, розташовані перед панеллю автобуса і видимі для всіх пасажирів. Цей вид реклами привертає максимальну увагу. Найпопулярніші теми серед пасажирів – новини кіно, що відбудуться незабаром, новини і т. Д.

Реклама на банерах (банерних розтяжках).

Наймолодший вид реклами в транспорті. У салонах транспорту розміщують банерні розтяжки з рекламними зображеннями. Цей вид реклами використовують в основному в Одесі і Києві. Зазвичай банера з рекламою розміщують в автобусах, рідше в трамваях і тролейбусах. Розмір таких розтяжок може бути самий різний, найчастіше, розміром 90 х 15 см. У маршрутному таксі банерні перетяжки зазвичай розміщують за спиною водія.

Реклама в планшетах.

Рекламні планшети з’явилися недавно і дуже швидко стали лідером продажів. Не дивно, тому що вони взяли все краще від рекламних стікерів і банерів, при цьому не мають їх недоліків. Рекламний планшет – це рекламна конструкція, в якій передбачено розміщення кількох рекламних оголошень. Такі оголошення захищені від вандалів і розміщені на самому видному місці салону. Крім того, ваше рекламне оголошення може бути більше ніж один А4 лист, а це серйозно збільшує ефективність реклами.  Мінус у планшетів все ж є – далеко не скрізь є такий сервіс.

Рекламні стікери (наклейки)

Найдавніший вид реклами в міському транспорті, який отримав широке застосування у всіх містах України. У салоні розміщуються наклейки розміром від А6, до А3 (ідеальний варіант – А4, іноді А5). Розміщують рекламні наклейки в будь-якому доступному місці. Найчастіше це під стелею на стіклі і на дверях. Дуже рідко розміщують на перегородці за спиною водія (зазвичай там службова інформація). Зазвичай такі оголошення або реклама друкуються на самоклеющейся папері або на оракалі.