компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Закон про рекламу в Україні

Головний закон про рекламу в Україні – закон «Про рекламу». Він створений для того, щоб регулювати відносини юридичних і фізичних осіб у сфері реклами на території України. У ньому описані загальні вимоги до різних видів реклами.

Серед головних принципів реклами є законність, точність, достовірність, використання у рекламному тексті державної мови відповідно до законодавства України, використання форм та засобів, які не завдають споживачеві реклами моральної, фізичної або психічної шкоди.

Згідно головному закону реклами забороняється використовувати або імітувати зображення державних символів (прапор, герб, гімн), використовувати зображення або імена фізичних осіб без їх письмової згоди, розміщувати рекламу товару, на який потрібно сертифікат або ліцензія без наявності відповідних документів.

Основні положення, які стосуються зовнішньої реклами наведені у статті 16 «Закону про рекламу». У ній чітко вказано, на підставі яких документів можна розміщувати зовнішню рекламу, у яких місцях, і яким вимогам вона повинна відповідати, а також перераховані місця, де забороняється її розміщувати.

Стаття №18 стосується реклами на транспорті. У цій статті описані головні вимоги до даного виду реклами, а також сказано, яку рекламу категорично заборонено розміщувати на транспортних засобах.

У окремому, третьому розділі подано інформацію про заборону на рекламу специфічних товарів: деяких лікарських засоби, алкоголю, тютюнових виробів, про зброї та ін.

Детальну інформацію можна знайти за посиланням.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер