изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Інтер'єрний друк усіх типів

Друк великих форматів може виступати ще й як інструмент для оформлення інтер'єру, це і є інтер'єрний друк. Він вимагає високої чіткості зображення, адже розміщується не на відстані, а у полі найближчого огляду людей.
 

 

Величезну популярність за останні роки здобуло оформлення стін або меблів приміщень фігурними зображеннями. Це може бути як часткове, так і повне оформлення. Повністю заклеїти стіни певним зображенням можна шпалерами або самоліпною плівкою. Дуже популярний вид оформлення кухні, так званий "хвартух" – робоча частина кухні. Задня частина стінки – це плівка із зображенням, чоло – скло чи пластик. Це не тільки дуже практично, але й красиво, таким чином можна доповнити інтер'єр будь-якої кухні.

 
Інтер'єрний друк наноситься на матеріали, якими буде оформлятися приміщення, на шпалери або плівку. Так створюється неповторний інтер'єр і навіть цілий шедевр дизайнерського мистецтва. Для вирізання фігурних зображення на плівці Oracal застосовується плотерна порізка на спеціальному обладнанні.
 
Часом інтер'єрний друк виступає як складний атрибут дизайнерського оформлення, який у підсумку стане незамінною частиною загальної концепції дизайну. Наші фахівці можуть виконати найскладнішу поклейку плівки, однак оформити інтер'єр приміщення фігурними зображеннями зможете і Ви самі. Для цього просто замовте у нас интерьерную друк і плотерну порізку.
 
У "Епатаж Груп" працює команда професійних дизайнерів, вони допоможуть втілити у реальність ваші готові ідеї або запропонувати свої.