Інтер’єрний друк усіх типів
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Інтер'єрний друк усіх типів

Друк великих форматів може виступати ще й як інструмент для оформлення інтер'єру, це і є інтер'єрний друк. Він вимагає високої чіткості зображення, адже розміщується не на відстані, а у полі найближчого огляду людей.
 

 

Величезну популярність за останні роки здобуло оформлення стін або меблів приміщень фігурними зображеннями. Це може бути як часткове, так і повне оформлення. Повністю заклеїти стіни певним зображенням можна шпалерами або самоліпною плівкою. Дуже популярний вид оформлення кухні, так званий "хвартух" – робоча частина кухні. Задня частина стінки – це плівка із зображенням, чоло – скло чи пластик. Це не тільки дуже практично, але й красиво, таким чином можна доповнити інтер'єр будь-якої кухні.

 
Інтер'єрний друк наноситься на матеріали, якими буде оформлятися приміщення, на шпалери або плівку. Так створюється неповторний інтер'єр і навіть цілий шедевр дизайнерського мистецтва. Для вирізання фігурних зображення на плівці Oracal застосовується плотерна порізка на спеціальному обладнанні.
 
Часом інтер'єрний друк виступає як складний атрибут дизайнерського оформлення, який у підсумку стане незамінною частиною загальної концепції дизайну. Наші фахівці можуть виконати найскладнішу поклейку плівки, однак оформити інтер'єр приміщення фігурними зображеннями зможете і Ви самі. Для цього просто замовте у нас интерьерную друк і плотерну порізку.
 
У "Епатаж Груп" працює команда професійних дизайнерів, вони допоможуть втілити у реальність ваші готові ідеї або запропонувати свої.