изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Об'ємна карта для компанії "Impех"

Наша остання і дуже стильна робота з інтер’єрного оформлення офісу для компанії Impex – об’ємна карта і логотип з акрилу.

0A0AD3D6-2A28-4ACB-8A69-5D1387F24313-min

Перед цим на полістерол була нанесена плівка кольору, узгодженого з клієнтом, того, що підходить під загальну колірну гаму приміщення.Розмір даного панно становить 3х1,7 метра. На лазері з полістиролу вирізані силуети карти світу, за допомогою великого паперового трафарету всі деталі були наклеєні на стіну на клей.расчитать2-min

Логотипи також були вирізані на лазері, але з кольорового акрилу. Один логотип компанії ми розмістили біля карти, а другий окремо в офісі.

Ми можемо спроектувати і виконати будь-які об’ємні елементи або настінні композиції для вашого офісу або будинку, просто зателефонуйте нам:

zakazat proschet vivesky