Оформлення інтер’єру приміщення клініки Інго
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення інтер'єру приміщення клініки "Інго"

У приміщенні дитячого медичного закладу все повинно виглядати дружелюбно, щоб маленькі відвідувачі не відчували себе в загрозливій обстановці, адже не секрет, що більшість дітей боїться походів до лікаря. 

расчетТому завданням нашого дизайнера в оформленні дитячого залу клініки «Інго» було створити атмосферу добра і радості. Ми спробували піти від лякаюче холодного білого кольору і додали в інтер’єр різнокольорові малюнки. Яскраві зображення були надруковані на плівці Oracal і нанесені на двері і стіни приміщення. Також дизайн холу був доповнений кольоровим логотипом клініки.

Оформлення вийшло дуже цікавим – одночасно яскравим, лаконічним і привабливим для дитячої аудиторії клініки, воно створює настрій дітям і відволікає увагу від неприємних думок про зустріч з докторами.

IMG_20170427_162027389-min СЮДА