изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Оформлення інтер'єру приміщення клініки "Інго"

У приміщенні дитячого медичного закладу все повинно виглядати дружелюбно, щоб маленькі відвідувачі не відчували себе в загрозливій обстановці, адже не секрет, що більшість дітей боїться походів до лікаря. расчитать2-min

Тому завданням нашого дизайнера в оформленні дитячого залу клініки «Інго» було створити атмосферу добра і радості. Ми спробували піти від лякаюче холодного білого кольору і додали в інтер’єр різнокольорові малюнки. Яскраві зображення були надруковані на плівці Oracal і нанесені на двері і стіни приміщення. Також дизайн холу був доповнений кольоровим логотипом клініки.

Оформлення вийшло дуже цікавим – одночасно яскравим, лаконічним і привабливим для дитячої аудиторії клініки, воно створює настрій дітям і відволікає увагу від неприємних думок про зустріч з докторами.

IMG_20170427_162027389-min СЮДА

Для оформлення інтер’єру звертайтесь до нас:

zakazat proschet vivesky