Оформлення офісу компанії «Agro Flow system»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення офісу компанії "Agro Flow system"

На сьогоднішній день стало популярним брендувати офіс в корпоративному стилі, адже всі хочуть виділятися, підкреслити індивідуальність і презентабельність своєї компанії.

Офісні таблички - це візитна картка, завдяки якій формується перше враження про Вашу компанію. Правильне використання корпоративної символіки в офісі компанії налаштовує на серйозне ставлення клієнта до вас з самого порога.

Ми виконали оформлення офісу компанії «Agro Flow system». Це 2 таблички, виготовлені з акрилу, зверху нанесений УФ-друк з назвою компанії, розміри - 150х45 см і 43х43 см.

На табличках розміщена основна інформація про фірму,  вони допомагають клієнту зорієнтуватися в розмаїтті офісних приміщень.

Ми виготовляємо всі види рекламних та інформаційних табличок, а також світлові логотипи в офіси в залежності від Вашого бюджету і вподобань.

2A57C8AD-8794-4994-9CAD-45057CA4C900-min 3A21051D-58A1-4843-AB15-16E5EDD6532C-min
image(1)