изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Оформлення офісу «Sigma Softwear»

 A7ADAB37-9856-4D3E-910C-048874A718D2-min
Представляємо нашу унікальну роботу – світлова акрилова арка для офісу IT-компанії «Sigma Softwear». Арка складається з білого напівпрозорого акрилу з ефектом “опал” і плоттерної порізки з білої глянцевої плівки у вигляді візерунка. расчитать2-min

Розмір виробу – 3250х3150 мм. Підсвітка вже була вмонтована в спеціально підготовлену нішу під арку.

Така елемент інтер’єру точно буде притягувати захоплені погляди відвідувачів. Ну і звичайно, арка створює особливу приємну атмосферу для співробітників компанії.

Також для IT-компанії «Sigma Softwear» ми виготовили панорамну стінку, з нею можна ознайомитись тут.

Якщо ви також хочете красиво і незвичайно оформлювати свій офіс, бутик, салон краси, ресторан, звертайтеся до нас. Ми розробляємо концепцію та створюємо унікальний дизайн вашого робочого місця, що дозволить залучити більшу кількість відвідувачів і зробити ваше проживання на роботі приємним і комфортним.

Наші контакти: