Оформлення панорамної стіни для офісу компанії «Sigma Softwear»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення панорамної стіни для офісу компанії «Sigma Softwear»

27459132_333652270470236_4796864269941742725_n Ми не тільки виготовляємо рекламні конструкції, а й виконуємо роботи по оформленню інтер’єрів офісів і представництв компаній, тобто брендування приміщень.

связьНаша унікальна робота – оформлення панорамним склом стіни для компанії «Sigma Softwear». Завдяки накочуванню плівки можна перенести зображення на поверхню будь-якого  матеріалу і розміру. 

 

Шляхом плотерної порізки був отриманий візерунок по макету, зроблена вибірка плівки і зверху накатана транспортна плівка для безпосереднього нанесення візерунка на скло.

Робота було виконано якісно і швидко, незважаючи на велику трудомісткість, пов’язану з відбором зайвих елементів плівки.

Також для компанії «Sigma Softwear» ми виконали ще один елемент інтер’єрного оформлення – світлову акрилову арку.

Будь-яке Ваше бажання з оформлення приміщення – будь то об’ємний логотип, що світиться, або ж акриловий декор, буде виконане в кращому вигляді, адже наші фахівці – професіонали своєї справи. Крім того, ми гарантуємо- наші роботи  будуть тішити Вас довгий час.