изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення панорамної стіни для офісу компанії «Sigma Softwear»

27459132_333652270470236_4796864269941742725_n Ми не тільки виготовляємо рекламні конструкції, а й виконуємо роботи по оформленню інтер’єрів офісів і представництв компаній, тобто брендування приміщень.

Наша унікальна робота – оформлення панорамним склом стіни для компанії «Sigma Softwear». Завдяки накочуванню плівки можна перенести зображення на поверхню будь-якого  матеріалу і розміру. 

расчитать2-min

Шляхом плотерної порізки був отриманий візерунок по макету, зроблена вибірка плівки і зверху накатана транспортна плівка для безпосереднього нанесення візерунка на скло.

Робота було виконано якісно і швидко, незважаючи на велику трудомісткість, пов’язану з відбором зайвих елементів плівки.

Також для компанії «Sigma Softwear» ми виконали ще один елемент інтер’єрного оформлення – світлову акрилову арку.

Будь-яке Ваше бажання з оформлення приміщення – будь то об’ємний логотип, що світиться, або ж акриловий декор, буде виконане в кращому вигляді, адже наші фахівці – професіонали своєї справи. Крім того, ми гарантуємо- наші роботи  будуть тішити Вас довгий час.

Наші контакти: