изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення свят

 

оформление праздниковВиготовляємо індивідуальний декор для оформлення весіль, корпоративних та індивідуальних свят, тематичних вечірок, фотосесій.

Великі і об’ємні букви, слова і дати, фотозони, ростові фігури, подіуми та президії з акрилу, декор з акрилу і фанери, термоформування пластика – це далеко не повний перелік продукції, яку ми можемо виготовити для прикраси Вашого свята. Адже наша мета – зробити будь-яке свято найкрасивішим і незабутнім!

Створення нових декорацій для заходів – праця, яка завжди приносить нам особливе задоволення. Ми накопичили величезний досвід по роботі в оформленні заходів усіх масштабів. Унікальна виробнича база дозволяє виготовляти декорації на основі сучасних матеріалів і технологій.
Головним чином у виробництві декору і фотозон застосовуються такі матеріали: акрил – прозорий і непрозорий, кольоровий або з нанесенням друку, пластик ПВХ, банер з печаткою, картон, плівка, що самоклеїться – кольорова або з нанесенням друку.

Значний досвід роботи по виконанню проектів будь-якої складності, високий творчий рівень наших співробітників, постійний пошук нових рішень, професіоналізм і згуртованість команди, дозволяє будь-яке, поставлене замовником, завдання здійснити на вищому рівні.

Кожне свято ми намагаємося зробити по-справжньому індивідуальним і незабутнім!

Крім виготовлення пропонуємо комплексну і часткову розробку дизайну оформлення свят та заходів. Для нас кожне новий проект – це відповідальне і цікаве завдання, яке має свій індивідуальний підхід і унікальне рішення. Для того, щоб отримати консультацію нашого фахівця або замовити прорахунок вартості предметів декору, зв’яжіться з нами.

У нас ви завжди можете замовити виготовлення: