Оформлення свят
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення свят

 

оформление праздниковВиготовляємо індивідуальний декор для оформлення весіль, корпоративних та індивідуальних свят, тематичних вечірок, фотосесій.

Великі і об’ємні букви, слова і дати, фотозони, ростові фігури, подіуми та президії з акрилу, декор з акрилу і фанери – це далеко не повний перелік продукції, яку ми можемо виготовити для прикраси Вашого свята. Адже наша мета – зробити будь-яке свято найкрасивішим і незабутнім!

Створення нових декорацій для заходів – праця, яка завжди приносить нам особливе задоволення. Ми накопичили величезний досвід по роботі в оформленні заходів усіх масштабів. Унікальна виробнича база дозволяє виготовляти декорації на основі сучасних матеріалів і технологій.
Головним чином у виробництві декору і фотозон застосовуються такі матеріали: акрил – прозорий і непрозорий, кольоровий або з нанесенням друку, пластик ПВХ, банер з печаткою, картон, плівка, що самоклеїться – кольорова або з нанесенням друку.

Значний досвід роботи по виконанню проектів будь-якої складності, високий творчий рівень наших співробітників, постійний пошук нових рішень, професіоналізм і згуртованість команди, дозволяє будь-яке, поставлене замовником, завдання здійснити на вищому рівні.

Кожне свято ми намагаємося зробити по-справжньому індивідуальним і незабутнім!

Крім виготовлення пропонуємо комплексну і часткову розробку дизайну оформлення свят та заходів. Для нас кожне новий проект – це відповідальне і цікаве завдання, яке має свій індивідуальний підхід і унікальне рішення. Для того, щоб отримати консультацію нашого фахівця або замовити прорахунок вартості предметів декору, зв’яжіться з нами.

У нас ви завжди можете замовити виготовлення: