изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Декоративні вішалки з дерева

Виготовлення вішалок для корпоративів в фірмовому стилі або для зборів нареченої і нареченого

Про які би свята і урочистості не йшлося, але створення відповідної обстановки не представляється можливим без декору. Сьогодні мало зібрати всіх за святковим, нехай навіть багатим на різноманітні частування, столом і оголосити про святковий привід – всюди повинна відчувається своя стилістика. І якщо мова йде про таку важливу подію, як весілля, то її стиль – це також і стиль молодят, їх особливість і той ключ, в якому вони хотіли б відсвяткувати своє перше сімейне торжество.

Чудовим його елементом є плічка з дерев’яними літерами. Мова, звичайно, не про хаотично розташованих знаках, а про слова, які будуть символами весілля і які молодим хотілося б бачити в безпосередній близькості від себе.

Ми виготовляємо якісні, декоративні, зроблені з дерева плечики з будь-якого ваше замовлення, працюємо в найкоротші терміни. Індивідуально можна підібрати все, будь то розмір, колір або стилістика оформлення. Наприклад, «Містер і Місіс» або «Сім’я», а також «LOVE» і тому подібні.

Також, плечики в якості декору хороші підійдуть для офісів, роздягалень, для домашнього використання і т.д.
Для любителів всього незвичайного можна виготовити дерев’яні плічка з назвою компанії, логотипом, датою і будь-який інший написом.

Оскільки багато фотографів починають зйомку ще з моменту домашніх зборів молодят, то плечики з написом «наречений» або «наречена» будуть дуже до речі. Втім, такий декор не менш цікаво буде виглядати і в ролі елемента фотозони.