изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Фотозони

d0448228ac534132473d25e49417f356_73157-min У наш час фотозони дуже актуальні на святах, заходах, презентаціях і в рекламних цілях.

Ми створюємо ексклюзивні фотозони на будь-які свята на основі збірних каркасів і банерних полотен. Однак можливі варіанти створення додаткового декору: об'ємні елементи, кульки, квіти, блискітки. Гарантуємо якість, преміальний вид і надійність конструкцій наших фотозоні!

Здійснюємо оперативну доставку, монтаж і демонтаж на місці торжества в короткы терміни. Порадуйте своїх близьких, співробітників або клієнтів красивим оформленням заходу.

Фотозони можуть служити також як елемент декору в торгових центрах, але частіше вони призначені для залучення людей в рекламних цілях.

Фотозони- це ідеальна рекламна конструкція для масових заходів, оскільки більшість людей схильні сприймати інформацію швидше через візуальний посил, ніж з будь-яких інших джерел.

У вартість послуг нашої компанії по виготовленню фотозоні входить:

 • розробка макета, згідно вимогам замовника;
 • виїзд для зняття замірів, необхідних для виготовлення конструкції;
 • виготовлення фотозони;
 • виїзд на місце установки для монтажу фотозони;
 • монтаж фотозони;
 • гарантійне обслуговування;
 • демонтаж фотозони;
Також у нас є мобільні конструкції під фотозони на продаж і в оренду. Ми продаємо конструкції, а також здаємо їх в оренду. Пропонуємо Вашій увазі два види конструкції прес-вол: 2,4х2,4 метра. Мінімально можливий розмір полотна - 150х 110см; максимальний розмір - 240х240 см. Маса прес-вола - 7 кг. 3,3х3,3 метра. Максимальний розмір полотна: 300 см - ширина, 295 см висота.Мінімальний розмір полотна: 175 см - ширина, 120 см - висота. Розмір чохла з конструкцією в розібраному вигляді (без урахування баннерного полотна): 12х10х170 см.
 

Ціни*

Розмір конструкції, м

          Ціна оренди                  Ціна купівле                   Друк банера
                         2,4х2,4                    1000                       3000                     800
                             3х3                    1500                      4000                    1300
Ціни вказані за оренду конструкції на 2 дня, ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. ** Розробка дизайну банера не входить у вартість. Ціну за дизайн уточнюйте окремо у наших фахівців.  

Умови оренди прес-вола:

 1. Мінімальний термін оренди - 2 дня. Якщо ви хочете взяти прес-вол в оренду більш ніж на 2 дні, вартість збільшується на 20% від вартості оренди, зазначеної в таблиці, за кожен додатковий день.
 2. Застава на оренду прес-вола: 3х3 метра - 2000 гривень, 2,4х2,4 метра-1500 гривень. Застава повертається клієнтові в момент передачі нам конструкції в повній цілості.
 3. Друк банера на прес-вол оплачується окремо до моменту передачі конструкції в оренду і становить 100% передоплати. Після внесення оплати банер запускається в друк.
 4. В наявності у нас є по 3 конструкції прес-вола кожного розміру. За умови оренди від 3 конструкцій будь-якого розміру - знижка на оренду - 15% від загальної вартості оренди (залежить від кількості днів).
 5. Відправлення прес-волів можлива в інше місто Новою Поштою за умови внесення застави та вартості за оренду (вартість залежить від кількості днів) клієнтом в повному обсязі.
Ціни на виготовлення фотозон розраховуються в кожному конкретному випадку індивідуально, залежно від складності проекту, матеріалів і термінів виготовлення. Виготовлення фотозон - спосіб зробити будь-який захід яскравіше! image(1)

Фотозони для весілля

Фотозони для весілля

Як відомо, жодне весілля не обходиться без фотографій. Завдяки їм гості весілля і самі молодята згадують приємні емоції, отримані під час свята. Правильним ... Читати далі →

Оформлення дитячого свята

Оформлення дитячого свята

Сучасні батьки все частіше прагнуть оформити дитячий День народження в певному стилі, і це не просто данина моді - тематичний декор створює  яскраву атмосферу, ... Читати далі →

Виготовлення фотозони ЗНО 2019

Виготовлення фотозони ЗНО 2019

На сегодняшний день фотозоны стали неотъемлемой частью очень многих мероприятий и праздников.  Это то, что очень нравится людям, своего рода развлекательный ... Читати далі →