изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Фотозони для весілля

IMG_1021-min

Як відомо, жодне весілля не обходиться без фотографій. Завдяки їм гості весілля і самі молодята згадують приємні емоції, отримані під час свята. Правильним рішенням для наречених, які окрім гарних фото хочуть порадувати і розважити гостей стане красива фотозона.
Фотозони – це окремий простір для фотографування, декороване цікавим реквізитом, яке зазвичай поєднується з оформленням весілля.
Переваги фотозони на весіллі:

  • оригінальний фон для знімків;
  •  доповнить стиль і концепцію свята;
  •  розважить гостей до церемонії одруження або під час очікування приїзду молодят.

Фотозона складається з металевої ферми, яка підходить також і для зовнішнього застосування. Зверху натягнуті банери з потрібним написом або картинкою. Ми можемо виготовити такі ферми будь-яких розмірів, і не просто з банерами, а доповнити їх об’ємними елементами, екстендерами, драпіруванням тканини, квітами та інше – все за Вашим бажанням.

Фотозону на весіллі можна розмістити як в приміщенні так і на вулиці, також можна створити кілька зон для фотографій і навіть поєднати фотозоу і зону церемонії – це теж буде дуже яскраво і красиво.
Наші фахівці, враховуючи пору року, місце проведення та побажання молодих, створять оригінальну фотозону, яка допоможе урізноманітнити такий важливий для Вас день.

Звертайтесь до нас:

zakazat proschet vivesky