изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Фотозони для весілля

IMG_1021-min

Як відомо, жодне весілля не обходиться без фотографій. Завдяки їм гості весілля і самі молодята згадують приємні емоції, отримані під час свята. Правильним рішенням для наречених, які окрім гарних фото хочуть порадувати і розважити гостей стане красива фотозона.
Фотозони – це окремий простір для фотографування, декороване цікавим реквізитом, яке зазвичай поєднується з оформленням весілля.
Переваги фотозони на весіллі:

  • оригінальний фон для знімків;
  •  доповнить стиль і концепцію свята;
  •  розважить гостей до церемонії одруження або під час очікування приїзду молодят.

Фотозона складається з металевої ферми, яка підходить також і для зовнішнього застосування. Зверху натягнуті банери з потрібним написом або картинкою. Ми можемо виготовити такі ферми будь-яких розмірів, і не просто з банерами, а доповнити їх об’ємними елементами, екстендерами, драпіруванням тканини, квітами та інше – все за Вашим бажанням.

Фотозону на весіллі можна розмістити як в приміщенні так і на вулиці, також можна створити кілька зон для фотографій і навіть поєднати фотозоу і зону церемонії – це теж буде дуже яскраво і красиво.
Наші фахівці, враховуючи пору року, місце проведення та побажання молодих, створять оригінальну фотозону, яка допоможе урізноманітнити такий важливий для Вас день.

Звертайтесь до нас:

zakazat proschet vivesky