Оформлення дитячого свята
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення дитячого свята

Сучасні батьки все частіше прагнуть оформити дитячий День народження в певному стилі, і це не просто данина моді – тематичний декор створює  яскраву атмосферу, робить свято більш барвистим і цікавим.
Ми виконали комплексне оформлення дитячого свята для однорічного малюка: фотозону, об’ємні літери  і Кенді-бар. Все в чорно-білих тонах, доповнено смужкою, сріблом і елементами декору у вигляді метеликів – стиль маленького джентельмена.
Фотозона для дитячого свята – це  чудова окраса свята,  завдяки якій вийдуть яскраві фотографії, які ще довго будуть нагадувати, як батькам, так і гостям про чудовово проведене свято.
Наша фотозона складається з банера і каркаса. Її розмір – 2,4×2,4 метра, банер доповнений великою  різьбленою рамкою з фанери  на якій фото іменинника. Каркас фотозони  мобільний, він легко розбирається і збирається і доступний в оренду.
На додаток до фотозони були виготовлені об’ємні літери з ПВХ, які викладені в ім’я малюка Марка. Висота літер – 40 см, дві букви оклеєні порізкою з чорної плівки – в смужки і кружечки відповідного кольору.
І завершує святкове оформлення Candy Bar. Для Сandy-bar ми виготовили різьблені декоративні підставки під солодощі, а також підставку з одиничкою.
Якщо Ви хочете організувати гарне свято, звертайтеся до нас – ми виготовимо ідеальний декор, який буде повністю відповідати тематиці Вашого заходу.

28FF769D-98DD-4E7C-AA89-B1A1362CD743-min

34755261_1840831175938350_1152218878021992448_n-min

Замовляйте оформленнря свята будь-яким зручним для Вас способом:

zakazat proschet vivesky