изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення стійок для хостес

Хостеc – (професія) особа компанії, адміністратор.

Від того як виглядає і як організовано робоче місце хостес залежить перше враження клієнта про ваше кафе, ресторан, готель.

У ресторанах хостес радо зустрічають гостей, проводжають клієнта за доступний або замовлений заздалегідь столик і приносять меню зі списком страв і напоїв. Також хостес бронюють столики, розподіляють гостей, а при великому напливі відвідувачів допомагають офіціантам.

Результатом праці наших майстрів стане унікальний інтер’єр, який залучить справжніх естетів – цінителів класичного напряму в дизайні і зробить їх Вашими постійними клієнтами.

Якщо Ви хочете встановити що-небудь додатково ми підемо Вам назустріч, наша компанія займається Виготовленням і монтажем ексклюзивних барних стійок, стійок хостес, трибун, стійки для доповіді, лекційні кафедри для з’їздів, симпозіумів, лекцій, конференцій, урочистостей та концертів.
Терміни виготовлення обговорюються з менеджером.