изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення весільного декору - Київ

свадебная конструкцияВесільний декор – це не просто арка на виїзну церемонію, банти в залі і букет нареченої, як це було раніше. У наш час технологій, прогресу і неймовірного різноманіття – вже не можна пробачити “продавати” 1 концепцію не те що кілька сезонів, а на кілька весільних торжеств поспіль.

Для оформлення весільної церемонії в Києві були виготовлені:

  • Весільний стіл з композиту на металевому каркасі з обробкою золотом, розмір 3,5Х0,8Х0,8 м.
  • Задня стінка з ПВХ з логотипом з порізки золотий плівки Oracal. Розмір 4Х2,3 м.
  • Весільна конструкція у вигляді корони з ПВХ, дзеркального полістиролу і плівка ORACAL. Розмір 3,6х 2,3 м

Якщо ви хочете унікальності, хочете оформити ваше весілля саме так, як уявляєте в своїх мріях – ми будемо раді вам допомогти! Ми виробники декорацій, ми самі створюємо концепції оформлення весіль і втілюємо їх у життя.
Працюємо з абсолютно різними бюджетами.

Звичайно, хочеться показати найяскравіші, оригінальні і пишні весільні роботи.
Але не варто лякатися і думати “це дорого, це не для нас”.

Ми гнучкі і винахідливі в питанні ціноутворення. Тому телефонуйте, ми обов’язково підберемо ідеальне співвідношення ціни, якості і бездоганного вигляду весільних конструкцій!