компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Колесо фортуни на ярмарку

колесо-minМы специализируемся на изготовлении всех видов наружной рекламы, однако нам очень нравится выполнять нестандартные заказы по изготовлению декора для помещений и различных мероприятий – выставок, конференций, праздников.

Совсем недавно мы изготовили интересную конструкцию – «Колесо фортуны» для розыгрыша призов на «Ярмарку вакансий».  Основа колеса сварена из мателлокаркаса, поле – композитный фрез с накаткой пленки с изображением. Размер конструкции с каркасом – 1 метр, диаметр самого колеса – 0,65х0,65 м.

Изделие получилось очень ярким. Конструкцию такого плана возможно сделать в любом дизайнерском исполнении, а также варьировать ее размер. Весомым преимуществом изготовления колеса фортуны под заказ является то, что на него можно нанести любое изображение, в том числе логотип и фирменные элементы компании, проводящей розыгрыш.

Для заказа колеса фортуны свяжитесь с нами.

колесо-min
Ми спеціалізуємося на виготовленні всіх видів зовнішньої реклами, однак нам також подобається виконувати нестандартні замовлення з виготовлення декору для приміщень і різних заходів – виставок, конференцій, свят.

Зовсім недавно ми виготовили цікаву конструкцію – «Колесо фортуни» для розіграшу призів на «Ярмарок вакансій». Основа колеса зварена з мателлокаркаса, поле – композитний фрез з накаткою плівки із зображенням. Розмір конструкції з каркасом – 1 метр, діаметр самого колеса – 0,65х0,65 м.

Виріб вийшло дуже яскравим. Конструкцію такого плану можливо зробити в будь-якому дизайнерському виконанні, а також варіювати її розмір. Вагомою перевагою виготовлення колеса фортуни під замовлення є те, що на нього можна нанести будь-яке зображення, в тому числі логотип і фірмові елементи компанії, що проводить розіграш.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер