изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Ростові фігури

У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення хардпостеров ростових фігур за найнижчими цінами в Києві.

Хард-постер – це переносний фігурний (вирізаний по контурах зображення) рекламний щит на опорній нозі. На такому щиті може бути розміщена фотографія або малюнок будь-якого об’єкта. Так як найчастіше ці об’єкти показуються в повний зріст, хард-постери ще називають ростовими фігурами.

Ростові фігури – модний, що притягає до себе увагу носій, здатний прикрасити будь-яке свято. Матеріали, використовувані для виготовлення, – ПВХ, пенокартон, гофрокартон, композит, пінопласт, самоклеюча папір (плівка та ін). Вибір матеріалу залежить від місця розміщення і габаритів самого хард-постера: в приміщенні або на вулиці, на підлозі або на столі, вище або нижче 1,8 м і т.д.

Розрізняють одно- (повноцінно використовується тільки одна сторона), дво- і багатосторонні ростові фігури. Виходячи з цілей того чи іншого свята, фахівці нашої компанії розроблять унікальний дизайн і виготовлять з найоптимальніших матеріалів оригінальні ростові фігури з нанесеним на них якісним барвистим зображенням.

За призначенням хард-постери, виготовлені фахівцями нашої компанії, умовно поділяються на такі категорії:

Ростові фігури для фотосесій

Фотостенд з отворами для особи, рук і ніг – напевно, найдавніше застосування хард-постерів. Але і в сучасному світі для створення забавних фотознімків нерідко використовують ростові фігури. У цьому випадку вони називаються «тантамарески».
Ростові фігури для фотосесій можуть і не мати отворів, а виступати в якості додаткових елементів композиції.

Ростові фігури для оформлення свят

По суті, всі габаритні об’ємні святкові декорації з опорою – це ростові фігури. Такі декорації, як правило, – обов’язковий атрибут будь-якого свята в торгово-розважальному центрі або іншій комерційній установі.
Вартість їх невисока, а виглядають ефектно і вражаюче.

Ростові фігури для просування товарів

Такі хард-постери перш за все необхідні, для того щоб в яскравій візуальній формі донести до потенційного клієнта рекламне звернення, зробити його таким, що запам’ятовується.

Ростові фігури-декорації для оформлення торгових і офісних площ

Ростові фігури знайшли своє гідне місце в інтер’єрі офісів і магазинів. Вони можуть бути використані для зонування простору, як навігаційних вказівників, а також як тематичний об’ємний пересувний декор