изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Ростова фігура супермена

супермен-min Незвичайна ростова фігура Супермена була  виготовлена для привітання директора компанії-замовника.

 Як сама фігура, так і підставка виготовлені з композиту, на який накатана плівка з друком. Фігура досить велика, її розмір: 1900х1400 см, і 2 метри у висоту.

Ростова фігура виготовлена у вигляді всім відомого Супермена, але ми замінили обличчя супергероя на обличчя боса компанії,  фото обробили  в мультяшному стилі.

Така фігура привернула увагу всіх,хто її  бачив, адже це супер-привід зробити нове фото, особливо, коли супермен - це ваш начальник.

Ми приймаємо замовлення на виготовлення ростових фігур будь-якого рівня складності, які підходять для експлуатації в якості засобу як зовнішньої, так і інтер'єрної реклами. Для прорахунку вартості будь-якої ростової фігури зв'яжіться з нами.

image(1)