Оклейка Автомобиля Пленкой | Рекламное Оформление Авто | Epatage Group
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Брендування автомобілів

Обклеювання автомобіля плівкою – це дуже популярний вид реклами в мегаполісах.

Сплачуючи лише один раз за оформлення транспортного засобу, Ви отримуєте безкоштовну рекламу на кілька років вперед!

З 2014 року ми професійно займаємося рекламним брендування усіх видів транспорту, від персональних легкових автомобілів, до водного транспорту і промислової техніки.

Брендування виконується шляхом нанесення на кузов спеціальної Авто плівки з повнокольоровим друком і ламінацією або кольоровий Авто плівки. У роботі ми використовуємо німецьку вінілову плівку виробництва Orafol, що дозволяє забезпечувати нашим клієнтам максимальний термін служби реклами – від 5 років.

У нас ви можете замовити, як повне рекламне оформлення кузова, так і часткову обклеювання, а також наклейки або написи. Кожне оформлення прораховується індивідуально і залежить від типу транспорту, повноти покриття кузова плівкою і від дизайну. Для прорахунку вартості робіт зв’яжіться з нами.

Ціна на оформлення автомобілів плівкою формується за кількома ключовими факторами:

1.Модель авто

2.Тип материалов для оклейки

3.Площадь оклейки кузова.

Модель і то, на скільки відсотків клієнт бажає брендировать автомобіль, визначає кількість витратних матеріалів та обсяг поклеечний робіт.

У більшості випадків для нанесення реклами або декоративних елеметни на авто ми використовуємо спеціальну Авто плівки, однак ми можемо запропонувати і бюджетний варіант – універсальну плівку для зовнішнього застосування.

Ми пропонуємо вам якісне оформлення автомобілів плівкою з нанесенням реклами за розумною ціною. Виконуємо брендування автотранспорту у власному приміщенні, що дозволить вам скоротити витрати на оренду боксу.

Можливий варіант часткового нанесення плівки у вигляді вирізаних фігур із зображенням.

Для поклейки на автотранспорт може використовуватися як звичайна плівка Oracal, так і спеціальна автомобільна плівка. Остання більш міцна і стійка до погодних умов, проте її вартість вище.
Перед безпосередній поклейкой автомобіль повинен пройти ретельну підготовку. У спеціальному приміщенні, де температура не повинна бути нижче позначки 25С, його миють хімічними засобами, що не містять віск, потім висушують. Процес обклеювання дуже копіткий і займає від декількох годин (в залежності від розміру авто).

При необхідно нанести наклейки у вигляді букв з кольорової плівки (плотерна порізка), застосовується спеціальна монтажна плівка.

Наші роботи:


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію