изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Брендування автомобіля для служби охорони "КВАНТ"

оформление автоБрендування автомобіля -один із елементів в маркетингової стратегії будь-якої рекламної кампанії. Однак для невеликих комерційних організацій це може бути одним з основних інструментів продажів. Послуга брендування передбачає довгострокове використання авто, тому інформація нанесена на авто повинна бути актуальною і через кілька років. Найважливішу роль в рекламному оформленні транспортного засобу являє дизайн. Наші фахівці виконують яскравий, привабливий дизайн так, що ваше авто не залишиться непоміченим.

Для брендування автомобіля Daewoo, служби охорони “КВАНТ” використовувалася светітловідбиваюча плівка з плотерною порізкою і плівка Oracal з нанесенням на неї широкоформатного друку. Світловідбиваюча плівка клеїлася таким чином, що навколо наклейок вийшов контур, який в нічний час відсвічує, а вдень його не видно.

Обклеювання автомобіля проводилася в закритому боксі на території нашого виробництва.
Наша компанія пропонує оригінальне і якісне оформлення автомобілів для наших клієнтів за конкурентними цінами з гарантією.