Наклейки на авто
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


(Рус) Наклейки на авто

 

В даний час наклейки на автомобілі дуже популярні, і неспроста – з їх допомогою ви можете виділити свій автомобіль з сірої маси.

Вони можуть бути найрізноманітнішими – тут ваша фантазія безмежна. Наприклад, гумористичні наклейки на авто можуть піднімати настрій не тільки Вам, але і здатні викликати посмішку у будь-якого серйозного водія і просто привернути увагу людей, які ходять. І не має значення, де знаходиться людина: вдома, на роботі або в автомобільній пробці.

knopaukrТакож, крім декоративних функцій, наклейки можуть носити корисну інформацію – рекламувати будь-якої товар або попереджати оточуючих про якомусь дії або події.

Зараз особливою популярністю користуються вироби з патріотичної символікою. Це можуть бути прапор і герб України, і, звичайно, вишиванка.

Наші наклейки стійкі до вологи і вигоряння за рахунок високої якості чорнила. Добре виготовлені можуть служити довго – навіть до кількох років.

Вартість наклейки залежить від дизайну і розміру, ціни прораховуються індивідуально.

Якщо ви хочете додати автомобілю індивідуальність або просто приховати невеликий дефект – звертайтеся до нас!