изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Наклейки на автомобілі

Ми виконуємо повне оформлення транспорту вінілової плівкою, а також виготовляємо наклейки на автомобілі.

Наклейки можуть бути прямолінійні або фігурні. Другі застосовуються частіше, представлені, як правило, буквами, логотипами та елементами фірмового стилю.

При замовленні фігурних наклейок оплачується ціна за друк плівки, а також за плоттерну порізку. Наносячи наклейки на автомобілі, наші фахівці використовують монтажну плівку, для того, щоб наклейки довше трималися на поверхні і не деформувалися. У цьому немає потреби, якщо виконується повна заклейка вініловим полотном.

Плотерна порізка виконується спеціальним верстатом по макету порізки з абсолютною цифрової точністю.

Наклейки на авто не тільки дешевше, ніж повна закачування, вони дозволяють створити фірмовий стиль для автомобіля, обмежуючись лише назвою компанії, логотипом, іншими елементами стилю компанії.