Наліпки на машину Fiat Doblo
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Наліпки на машину Fiat Doblo

Наліпки на машину Fiat Doblo дозволили зробити зі звичайного транспортного засобу мобільний рекламний об’єкт. Найбільш актуально оформювати автомобіль рекламою, коли він використовується із службовою метою.

кнопкаукрУ даному випадку транспортний засіб призначений для переміщення співробітників компанії та транспортування обладнання, і разом з тим рекламує надавані послуги.

 

На основі логотипу «Геккон» наш дизайнер виготовив макет. Замість цільного обліплення кузова клієнт віддав перевагу плоттерній порізці. Вона представлена логотипом, назвою компанії і контактною інформацією.

Наліпки на машину можуть стати відмінним рішенням для тих, хто не бажає повністю оформлювати автомобіль, але хоче задіяти його у якості рекламного поля. Найчастіше на кузов ліпляться аплікації із контактами, а також елементи фірмового стилю компанії, якщо такі є.