изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Нанесення фігурних наклейок на автомобіль

Адміністрація готелю “Corona Hotel” замовила оформлення свого автомобіля плівкою з плоттерной порізкою. На автомобіль були нанесені контактні дані (телефон та адреса сайту) і назва Corona Hotel.

Плотерна порізка з плівки наносилася на обидві сторони автомобіля, капот і задні двері. Макет максимально простий, однак таке дизайнерське рішення є універсальним для реклами готелю.

Обклеювання зроблена в спеціалізованому боксі на території нашого виробництва.
Ми здійснюємо плоттерну порізку вінілових плівок після розкрою макета дизайнером. Фігурні елементи в подальшому наносяться на поверхню авто за допомогою транспортної або монтажної плівки. Технологія нанесення проста, але в той же час вимагає бездоганного виконання, тільки так можна домогтися ефекту цілісності реклами з кузовом машини.