изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Оформлення авто Monster Track

Наша остання робота досить нестандартна - це обклеювання авто Сhevrolet 2500 для компанії Monster Track. Ми виконали повну обтяжку корпусу машини рекламою. Концептуальний дизайн передбачав яскравий друк, з чим наше обладнання відмінно впоралося.

Для брендування був нанесений повнокольоровий друк на глянцевій плівці Oracal 751 (автомобільна серія) з подальшим нанесенням ламінації. Доповнило обклеювання фарбування металевої рами на кузові в кислотно-салатовий колір. На капоті і бічних дверях великими літерами написали назву компанії «Monster track».

Також для цієї компанії ми оформили автобус «Party Bus».   

Динамічна реклама ефективніше впливає на людей, ніж статична, і при частому пересуванні транспорту дозволяє охопити величезну аудиторію, тому обклеювання транспорту рекламою може істотно збільшити число клієнтів і зробити Вас впізнаваними. До того ж такий вид реклами одночасно є і іміджевим, вигідно виділяючи вас серед конкурентів.

5BC3CC9F-FB8F-4AAE-A8A8-2362DAE00672-min D5F21755-BA8E-4442-B33E-684147994DD4-min

Наші фахівці допоможуть зробити обклеювання авто  відповідно до ваших потреб і завдань. Для замовлення брендування автотранспорту або спецтехніки зв'яжіться з нами:

image(1)