изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення авто Monster Track

Наша остання робота досить нестандартна - це обклеювання авто Сhevrolet 2500 для компанії Monster Track. Ми виконали повну обтяжку корпусу машини рекламою. Концептуальний дизайн передбачав яскравий друк, з чим наше обладнання відмінно впоралося.

Для брендування був нанесений повнокольоровий друк на глянцевій плівці Oracal 751 (автомобільна серія) з подальшим нанесенням ламінації. Доповнило обклеювання фарбування металевої рами на кузові в кислотно-салатовий колір. На капоті і бічних дверях великими літерами написали назву компанії «Monster track».

Також для цієї компанії ми оформили автобус «Party Bus».   

Динамічна реклама ефективніше впливає на людей, ніж статична, і при частому пересуванні транспорту дозволяє охопити величезну аудиторію, тому обклеювання транспорту рекламою може істотно збільшити число клієнтів і зробити Вас впізнаваними. До того ж такий вид реклами одночасно є і іміджевим, вигідно виділяючи вас серед конкурентів.

5BC3CC9F-FB8F-4AAE-A8A8-2362DAE00672-min D5F21755-BA8E-4442-B33E-684147994DD4-min

Наші фахівці допоможуть зробити обклеювання авто  відповідно до ваших потреб і завдань. Для замовлення брендування автотранспорту або спецтехніки зв'яжіться з нами:

image(1)