Оформлення рекламою автомобілів Mercedes Sprinter 308
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення рекламою автомобілів Mercedes Sprinter 308

Ми виконали рекламне оформлення автомобілів Mercedes Sprinter 308 для компанії «Контракт 61» (вироби зі скла). Всього в роботу було прийнято три авто однакової моделі, які, однак, відрізнялися трохи за розмірами.

Складність поклейки плівки саме на цю модель авто полягала у великій кількості пластикових елементів на кузові, тому макет був розбитий на шматки таким чином, щоб огинати молдинги.

Незважаючи на всі труднощі наші фахівці впоралися з таким завданням, і отримали потрібний результат: машини оклеєні дуже яскраво, і реклама мимоволі впадає в очі, охоплюючи велику аудиторію людей.

Якщо у Вас є мета розвинути Ваш бізнес - замовляйте оклейку авто плівкою у нас. Ми забезпечимо яскравий привабливий дизайн - Ваше авто не пропустить ніхто!

02D7F729-3198-418F-81B0-D66712DE22AC E3B0FF0D-B92C-4381-B59F-A97E42CAA1B6