Автомобіль з рекламою – народна люстрація
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Автомобіль з рекламою - народна люстрація

Владельцы автомобилей могут разместить на своей транспортном средстве рекламу любого характера, в том числе и политическую.

кнопка русВ этом случае внимание перехожих может привлечь нестолько изображение, сколько лозунги илипризывы.

Так как авто Voltsvagen Transporter белого цвета, его не пришлось оформлять полностью, мы ограничились фигурными наклейками черно-белых тонов с вкраплениями красных акцентов. За счет белого фона композиция вышла гармоничной, так, словно наклейки на кузове «родные».

Власники автомобілів можуть розмістити на своїй транспортному засобі рекламу будь-якого характеру, в тому числі і політичну.

кнопа укрУ цьому випадку увагу перехожих може залучити нестолько зображення, скільки гасла іліпрізиви.

Так як авто Voltsvagen Transporter білого кольору, його не довелося оформляти повністю, ми обмежилися фігурними наклейками чорно-білих тонів з вкрапленнями червоних акцентів. За рахунок білого тла композиція вийшла гармонійною, так, немов наклейки на кузові «рідні».