изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Наліпки

Спеціалізована друкована продукція, яка активно використовується і в рекламній сфері. Наклейки, стікери, етикетки мають дуже широку сферу застосування.

Структура наклейок на увазі використання однієї зі сторін під розміщення будь-якої ілюстрації чи інформації, а на іншу наноситься клейкий шар, що захищається до моменту використання наклейки, плівкою або спеціальним папером. Наклейки можуть бути як одноразового застосування, так і багаторазовими, що розширює сферу їх використання.

Високоякісні, креативні наклейки дуже часто застосовуються і як рекламний продукт, залучаючи клієнтів як самі по собі, так і до того на що вони наклеєні.

Наліпки на пакети і коробки

Наліпки на пакети і коробки

Крім широких форматів ми також друкуємо наліпки (стікери) будь-яких розмірів на упаковки, коробки, пакети і т.д. Вони можуть бути використані в якості етикеток, ... Читати далі →