изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Порізка матеріалів для реклами

У виготовленні конструкцій зовнішньої реклами використовується безліч різноманітних матеріалів, таких як вінілові самоклеючі плівки, пластик ПВХ, акрил, алюмокомпозіт і інші.

trebovaniya_maket

Відправною точкою для виготовлення рекламних вивісок є розробка макета дизайнером з урахуванням фірмового стилю компанії (шрифту, логотипу, і т. П.), за яким, згодом, виконується порізка.

Раскройка матеріалів здійснюється за допомогою різних верстатів. Так, для різання вінілових плівок використовується ріжучий плоттер, обробка пластику ПВХ і акрилу виконується на лазерному верстаті, а для роботи з алюмокомпозітом існує спеціальне фрезерне обладнання.

Використання сучасної якісної виробничої техніки дозволяє нам виготовляти конструкції практично будь-якої складності. Крім цього ми надаємо послуги фрезерування, плоттерной порізки і гравіювання матеріалів.