изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Плотерна порізка плівки

Пропонуємо плоттерну порізку плівки на високотехнологічному ріжучому плоттері GCC Jaguar IV з оптичним датчиком.

Плотерна порізка широко застосовується в зовнішній рекламі: аплікації з пленой використовуються для оформлення вітрин, фасадів, автомобілів, а також наносяться на тверді листові матеріали – композит, пластик, оргскло.

Наше обладнання дозволяє якісно різати всі види вінілових плівок, як звичайні, так і складні варіант – світловідбиваючі і металізовані плівки.

Вартість розраховується щодо погонних метрів різу ножа.

Ціни за 1 пог.метр – 1,5 грн.

Мінімальне замовлення на плоттерну порізку – 100 грн

Ми виконуємо не тільки контурну різання плівок. При необхідності наші фахівці можуть зробити вибірку аплікації: залишити тільки ті елементи, які будуть використовуватися в поклейки і перенести їх на монтажну плівку, якщо ви будете виконувати поклейку самостійно. Також можливий виїзд на об’єкт, твір вимірів, розробка макетів, накочення плівки.

Вартість додаткових послуг розраховується індивідуально.

Для того, щоб отримати розрахунок вартості порізки, необхідно відправити нам макет на електронну пошту company-epatage@ukr.net

Макети приймаються тільки в векторних форматах: * .cdr (Coral Draw), * .ai (Adobe Illustrator), *. Eps.