POS материалы | POS продукция, POS материалы Киев | Изготовление, дизайн
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


POS-матеріали | POS-продукція

Неможливо собі уявити  магазин, ресторан, банк, салон краси без вивіски із назвою, або ж, стрілкою, що вказує напрямок до нього. Біля ресторанів часто можна побачити фігурну підставку під меню, а в супермаркетах - дизайнерські покажчики ціни або так звані «продакт кардс» (англ.product cards).

На виставках експоненти в подарунок відвідувачам роздають різноманітні брелоки, чашки, календарики, ручки, блокноти, магніти на холодильник тощо. Все це відноситься до рекламних POS-матеріалів (від англ. Point of Sales - точка продажу, місце продажу).

POS-матеріали це невеликі конструкції або друковані матеріали, які презентують продукт або компанію в місцях реалізації.

Вони привертають додаткову увагу до фірми, торгової марки.

POS-матеріали відносяться до BTL-реклами і дають можливість індивідуально донести рекламну інформацію до людини, а не до широкого загалу людей. Ці матеріали інформативні і за рахунок цього чудово стимулюють продажі.

POS-матеріали представлені у різних видах, масштабах, конструкціях. Поділяються на 4 типи. Розглянемо їх.

Pos-матеріали, розташовані зовні, допомагають потенційному клієнту знайти потрібний магазин, офіс, банк, кафе, ресторан і т.п. Зазвичай це панель-кронштейни, штендери, ростові фігури.

POS-матеріали, що відносяться до вхідних груп, нагадують клієнтам про акції або інформують про спеціальні пропозиції. До них відносяться: таблички - невеликі картонні, паперові або пластикові прямокутні вивіски, на яких розміщена інформація, подібна до такої - «Відкрито/Закрито»; продакт кардс - зображення, плакати з інформацією про товари чи послуги підприємства.

POS-матеріали, які розташовуються у торгівельному залі, інформують клієнта про товари. Бувають настільні (розміщуються на столі), поличні, тримачі цінників і підвісні кишені.

POS-матеріали, які відносяться до індустрії розваги, так званої HoReCa. Це меню-холдери або ж тейбл-тенти, вироби із металу або дерева (рідше пластмаси), на якому розміщено меню закладу. Ставлять меню - холдер безпосередньо перед входом у приміщення.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію