POS-матеріали
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


POS-матеріали

Неможливо собі уявити  магазин, ресторан, банк, салон краси без вивіски із назвою, або ж, стрілкою, що вказує напрямок до нього. Біля ресторанів часто можна побачити фігурну підставку під меню, а в супермаркетах - дизайнерські покажчики ціни або так звані «продакт кардс» (англ.product cards).

На виставках експоненти в подарунок відвідувачам роздають різноманітні брелоки, чашки, календарики, ручки, блокноти, магніти на холодильник тощо. Все це відноситься до рекламних POS-матеріалів (від англ. Point of Sales - точка продажу, місце продажу).

POS-матеріали це невеликі конструкції або друковані матеріали, які презентують продукт або компанію в місцях реалізації.

Вони привертають додаткову увагу до фірми, торгової марки.

POS-матеріали відносяться до BTL-реклами і дають можливість індивідуально донести рекламну інформацію до людини, а не до широкого загалу людей. Ці матеріали інформативні і за рахунок цього чудово стимулюють продажі.

POS-матеріали представлені у різних видах, масштабах, конструкціях. Поділяються на 4 типи. Розглянемо їх.

Pos-матеріали, розташовані зовні, допомагають потенційному клієнту знайти потрібний магазин, офіс, банк, кафе, ресторан і т.п. Зазвичай це панель-кронштейни, штендери, ростові фігури.

POS-матеріали, що відносяться до вхідних груп, нагадують клієнтам про акції або інформують про спеціальні пропозиції. До них відносяться: таблички - невеликі картонні, паперові або пластикові прямокутні вивіски, на яких розміщена інформація, подібна до такої - «Відкрито/Закрито»; продакт кардс - зображення, плакати з інформацією про товари чи послуги підприємства.

POS-матеріали, які розташовуються у торгівельному залі, інформують клієнта про товари. Бувають настільні (розміщуються на столі), поличні, тримачі цінників і підвісні кишені.

POS-матеріали, які відносяться до індустрії розваги, так званої HoReCa. Це меню-холдери або ж тейбл-тенти, вироби із металу або дерева (рідше пластмаси), на якому розміщено меню закладу. Ставлять меню - холдер безпосередньо перед входом у приміщення.