Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Акрилайти

Величезну популярність за нетривалий час існування правомірно завоювали акрилайти. Вражає те, що цей вид вивіски робиться дуже просто, а виглядає, як кажуть, «на мільйон». Його найчастіше використовують для інтер'єрного оформлення, теж не рідко його можна побачити при входді або на вітрині будівель.

Акрилайт робиться так: на прозорому акриловому аркуші товщиною 6-10 мм фрезерувальним апаратом гравірується напис або зображення. Зверху, знизу або із боків встановлюється рама, у яку закріплюються освітлювальні елементи, діоди або люмінесцентні лампи.

Потрапляючи на гравіювання, світло заломлюється, створюючи приголомшливий ефект внутрішнього світіння самого фрезу. Складається враження, що світло десь усередині, немов у прозорий пластик вмонтована світлова стрічка. Так як акрил прозорий, візуально виглядає, ніби напис або зображення висить у повітрі. Завдяки багатобарвним діодам можна міняти інтенсивність і колір зображення, таким чином, роблячи рекламу динамічною.

 

Можна оформити акрил об'ємними літерами або самоліпною плівкою, тоді світловий ефект буде центральною частиною композиції. Акрилайти найчастіше використовуються для оформлення вітрин та інтер'єру приміщень. Вони популярні на виставках, оскільки дозволяють виділитися і привернути більше людей. Навіть компанії зі скромним рекламним бюджетом можуть дозволити собі замовити акрилайт на виставку. Окрім акрилайтів ми також виготовляємо усі види мобільних стендів.

Великі компанії замовляють акрілайти не тільки на певні рекламні заходи, але і з метою оформлення холів, конференц-залыв і офісів. Для прикраси столів під час проведення конференцій, зборів або зустрічей можуть використовуватися настільні акрилайти.

Попит на акрилайти серед власників пабів, кафе, нічних клубів збільшується не випадково, адже акрілайти предкрасно підходять до концепції розважальних закладів. Низька ціна на виготовлення також збільшує попит.

Акрилайти можуть використовуватися не тільки для реклами, але і як елемент інтер'єру, вони відмінно пасують до стилю "хай-тек".

 

Виготовлення акрилайтів для компанії “Ламінар Україна”

Виготовлення акрилайтів для компанії “Ламінар Україна”

Виготовлення акрилайтів не займає багато часу, але замовник завжди залишається у захваті від отриманого результату. Для компанії "Ламінар Україна" ми виготовили ... Читати далі →


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію