Изготовление табличек
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Виготовлення табличок

Табличка – це презентація компанії, офісу або представництва її відвідувачам. Тому при виготовленні ставка робиться на солідність і респектабельність виробу, адже перше враження буває тільки раз, а слід від нього залишається назавжди.

При виготовленні таблички використовується фірмовий стиль компанії, щоб вона органічно входила у загальну концепцію.

Види табличок

Залежно від способу експлуатації  розрізняють два основних типи виготовлення табличок:зовнішні (вуличні) і внутрішні (інтер’єрні).

Технічні вимоги до перших набагато вищі. Вони повинні бути стійкі до перепадів температури, до вологості, до променів сонця, пориву вітру і до інших впливів зовнішнього середовища, а головне – привертати увагу відмінним зовнішнім виглядом. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати відповідні матеріали для виготовлення зовнішньої таблички.

Інтер’єрні таблички можуть виготовлятися для дверей кабінетів, на стіл (ім’я та посада співробітника компанії, учасника саміту, конференції, семінару), для приміщень господарського призначення, усередині торгово-розважальних центрів, таблички-покажчики у великих бізнес-центрах.

Беручи до уваги функціональне призначення, виділяємо такі види табличок:

Ми можемо виготовити будь-яку табличку на замовлення. Якщо Вам потрібна табличка для приміщення, про обмеження у підборі матеріалів можна забути. Віддаєте перевагу стилю «хай тек», тоді прості форми і яскравий дизайн ми втілимо з акрилу і плівки Oracal. Схиляєтеся до класики, у такому випадку виготовимо для Вас кований виріб з металу.

Таблички зі світодіодною підсвіткою

Для оформлення фасаду приміщень, що працюють цілодобово або до пізнього вечора, у нас часто замовляють світлові таблички. Для підсвічування ми використовуємо світлодіодні матеріали. Світлодіоди – це сучасні освітлювальні прилади, які при мінімальних розмірах дають максимальну продуктивність і забезпечують прекрасне освітлення.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію