изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Виробництво виставкових стендів для компанії 'Volter'

Виробництво виставкових стендів для компанії “Вольтер” відбувалось у кілька етапів. Всього було виготовлено вісім однакових стендів.

Кожен стенд – це об’ємна конструкція розміром 125х75 см, призначена для розміщення на торгівельних точках дистриб’юторів компанії “Вольтер” Макет констуркціі демонструє, як нестабільна електроенергія  потрапляє у стабілізатор і генерується у постійний потік.
Для наочного прикладу працюють світлодинамічні ефекти – накладка діодної стрічки. Фон стенду – це композит + плівка із зображенням, логотип, об’ємні букви і макет самого стабілізатора зроблені із ПВХ (3 мм). Макет стабілізатора виготовлений у натуральний розмір.
Об’ємні букви у лівому верхньому кутку виконані з контражурним підсвічуванням. Окрім цього у композиції виставкового стенду є 4 акрилові кишені А5 для рекламно-інформаційних листівок.
Весь процес візуалізації роботи виставкового стенду регулюється пультом управління.