изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Оформлення магазинів "Читай Город" та "Книжковий супермаркет"

Ми виконали повне інтер'єрне оформлення магазинів "Читай город" і "Книжковий супермаркет" у Києві, які знаходяться за різними адресами.

У одному з магазинів мережі ми забрендувати антиграбіжні ворота поблизу касових прилавів: на картоні надрукували зображення із висіканням. Антиграбіжки легко знімаються і одягаються на обладнання, завдяки невисокій вартості їх можна змінювати у залежності від потреб рекламної кампанії магазину.

Наймасштабніша робота була проведена з оформлення магазинів "Читай Город" стельовими рубрикаторами, вони представлені табличками з ПВХ з двостороннім обклеюванням плівкою із зображенням.

Рубрикатори прикріплені на стелю на троси на рівні ламп денного світла. Таким чином вони блискуче заповнюють інтер'єр магазину. Ці рубрикатори у величезній торгівельній залі виконують функцію покажчиків місць, де знаходиться продукція за певними