Оформлення магазинів Читай Город та Книжковий супермаркет
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення магазинів "Читай Город" та "Книжковий супермаркет"

Ми виконали повне інтер'єрне оформлення магазинів "Читай город" і "Книжковий супермаркет" у Києві, які знаходяться за різними адресами.

У одному з магазинів мережі ми забрендувати антиграбіжні ворота поблизу касових прилавів: на картоні надрукували зображення із висіканням. Антиграбіжки легко знімаються і одягаються на обладнання, завдяки невисокій вартості їх можна змінювати у залежності від потреб рекламної кампанії магазину.

Наймасштабніша робота була проведена з оформлення магазинів "Читай Город" стельовими рубрикаторами, вони представлені табличками з ПВХ з двостороннім обклеюванням плівкою із зображенням.

Рубрикатори прикріплені на стелю на троси на рівні ламп денного світла. Таким чином вони блискуче заповнюють інтер'єр магазину. Ці рубрикатори у величезній торгівельній залі виконують функцію покажчиків місць, де знаходиться продукція за певними