компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Оформлення вітрин плівкою

oformlenie-vitrinОформлення вітрин – важливий інструмент збільшення продажів для магазинів, бутиків, салонів краси, ресторанів, кафе, пабів і інших закладів або компаній, що надають різні послуги, адже вітрини є майже всюди і привертають увагу нових відвідувачів або покупців.

Великі банки також прагнуть оформити свої вітрини в загальному ключі брендування фасадів. Це дозволяє їм значно розширити коло покупців, адже банки завдяки вітринам рекламують свої власні фінансові продукти: кредити, депозити, іпотеки, карткові рахунки.

Тільки при правильному оформленні вітрина приверне увагу перехожих. Правильний дизайн вітрини формує потрібну думку про статус  якість послуг компанії, а також може переконати перехожого стати повноцінним клієнтом.

Наш професійний дизайнер розробляє макети для оформлення вітрин на будь-яку тематику, тому наші роботи завжди яскраві, красиві і добре видні здалеку.

Ми виконуємо всі види оформлення вітрин рекламою:

1. Оформлення самоклейкою плівкою з повнокольоровим друком (незбираним або частковим).

Ми друкуємо зображення для оформлення вітрин на спеціальній плівці Oracal (виробництво Німеччина). Сам матеріал призначений спеціально для зовнішнього застосування, зображення друкується екосольвентними чорнилами, які мають високу ступінь резистентності до вологи і сонячних променів.

Для того, щоб зображення на плівці було яскравим максимально довго, на друк ми додатково наносимо плівку для ламінації (мат або глянець).

2. Оформлення плоттерною порізкою з кольорових плівок: написи, елементи фірмового стилю.

Це вид оформлення,  під час якого клієнт бажає нанести рекламну інформацію на вітрину  не в повному обсязі, а частково. Найчастіше такі слова, як: «Акція», «Знижки» або ж рекламні слогани. Рідше це можуть бути графік робіт, елементів фірмового стилю або ж просто тематичний декор, наприклад сніжинки під час новорічних свят. Для такого виду робіт ми також використовуємо плівки Oracal в різних кольорових варіаціях  з матовою або глянсовою текстурою.

3. Оформлення перфорованої плівкою з повнокольоровим друком.

Перфопплівка – це один з видів вінілових плівок для зовнішнього застосування. Основна її особливість – наявність безлічі отворів, що пропускають світло в приміщення. Друк лягає на таку плівку рівномірно і виглядає досить яскраво. Такий вид оформлення вітрини дозволяє перетворити фасад будівлі в єдине рекламне полотно, що звичайно ж приверне увагу перехожих.

Ціни на друк зображення на плівці

і оклейку вітрин

Продукція/Послуга

Одиниця

Ціна*

Плівка Poly-Print (Німечинна)

(мат/глянець) з повнокольоровим друком

1 кв.м90

Плівка Oratape (Китай)

(мат/глянець) з повнокольоровим друком

1 кв.м70
    Плівка “One way vision”

(перфоплівка)  з повнокольоровим друком

1 кв.м

110

Плоттерная порезка пленки

       1 пог.м           15
Накатка плівки на скло1 кв.м250
Дизайн макета для оформлення вітрин 300*

Всі ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ
** Ціна вказана з позначки “від”, остаточна вартість узгоджується з дизайнером і залежить від складності.

У вартість не входить розробка макета. Ціна за дизайн визначається дизайнером в індивідуальному порядку.
Мінімальний тариф за накочення плівки – 200 гривень.

Як правило, оформлення вітрин доповнює фасадні рекламні конструкції, такі як лайтбокси, об’ємні букви, світлові козирки.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер