изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Новорічне оформлення вітрин - тренд грудня

Новий рік -головний свято сезону. До нього починають готуватися за місяць-два, а вже за кілька тижнів магазини, торгові центри, кафе, ресторани та інші громадські місця прикрашають святковими атрибутами.

Передноворічна лихоманка охоплює населення, підвищує продажі товарів і послуг у рази.Поетому в сегменті торгівлі та послуг виникає високий попит на святкове оформлення.

Найпопулярніший вид декору в зимові свята – оформлення вітрин і вікон.

На склі можноразместіть інформацію про акції, спеціальні пропозиції до Нового року просто прикрасити його новорічною атрибутикою та привітаннями.

Рекламно-виробнича компанія «Епатаж Груп» виполняетклассіческое оформлення вітрин самоклеющейся плівкою: фігурні наклейки з кольорової плівки, а також стікери з повнокольоровим друком. Барвисте зображення може бути доповнено світлодіодними стрічками для створення статичною або динамічною підсвічування.

Є декілька переваг плівки для оформлення вітрин над іншими видами декору, які і роблять її такою популярною: низька ціна, легкий демонтаж або заміна, а головне – широкі можливості в комбінації варіантів.