изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення вікон перфоплівкою аптеки «МакоФарм»

макофарм-min Оклейка вітрин зображенням – не тільки рекламний інструмент, але і функціональний декор, який звертає на себе увагу потенційних клієнтів, надає коротку характеристику товарів, послуг, акцій, що пропонуються в закладі.
Одне з наших останніх оформлень вікон перфоплівкою – аптека «МакоФарм». І хоча вікна розділені рамами (розмір вікон по бокам- 1600х700 мм, посередині –1550х650 мм), композиція виглядає цілісно і гармонійно. Левова частка такої вдалої роботи належить нашому дизайнеру.

расчитать2-min
Перевагою обклеювання перфоплівкою є можливоість потрапляння світла в приміщення, при цьому яскравість друку не страждає. Ключову роль в терміні експлуатації такого роду реклами грає не тільки якісна накочення, яе  ми завжди забезпечуємо нашим клієнтам, а й висококласні чорнила в поєднанні з якісною плівкою європейських виробників. Ми наносимо друк на плівки оригінальним чорнилом Mimaki (виробництво Японія), вони максимально стійкі до вигорання і вологи.
Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам втілити Вашу мрію про ідеальне оформлення вікон або вітрин:

zakazat proschet vivesky