Оформлення вікон перфоплівкою аптеки «МакоФарм»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення вікон перфоплівкою аптеки «МакоФарм»

макофарм-min Оклейка вітрин зображенням – не тільки рекламний інструмент, але і функціональний декор, який звертає на себе увагу потенційних клієнтів, надає коротку характеристику товарів, послуг, акцій, що пропонуються в закладі.

Зателефонуй мені будьласкаОдне з наших останніх оформлень вікон перфоплівкою – аптека «МакоФарм». І хоча вікна розділені рамами (розмір вікон по бокам- 1600х700 мм, посередині –1550х650 мм), композиція виглядає цілісно і гармонійно. Левова частка такої вдалої роботи належить нашому дизайнеру.

Перевагою обклеювання перфоплівкою є можливоість потрапляння світла в приміщення, при цьому яскравість друку не страждає.

Ключову роль в терміні експлуатації такого роду реклами грає не тільки якісна накочення, яе  ми завжди забезпечуємо нашим клієнтам, а й висококласні чорнила в поєднанні з якісною плівкою європейських виробників.

Ми наносимо друк на плівки оригінальним чорнилом Mimaki (виробництво Японія), вони максимально стійкі до вигорання і вологи.