изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Оформлення скла офісу «Ворота 24»

Обклеювання вікон плівкою Oracal дозволяє створювати візерунки, малюнки і цілі композиції на стіклах офісів і магазинів.
Обклеювати вітрини можна як аплікаційної плівкою, так і повнокольоровим друком. Для обклеювання вікон в офісі компанії “Ворота 24” використовувалася кольорова плівка Oracal та плотерна порізка.ceni_ukr

Маючи багаторічний досвід у створенні реклами за допомогою нанесення плівки на вікна ми, допоможемо Вам розробити свій стиль для якісного та ефективного оформлення вітрин і вікон. Ви можете безкоштовно замовити виїзд майстра для просщета і виміру вікон і вітрин. Широкоформатний друк та плотерна порізка здійснюється на власному обладнанні.

Чекаємо на Ваші дзвінки та листи:

zakazat proschet vivesky