Обклеювання вітрин для магазину Буква
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Обклеювання вітрин для магазину "Буква"

ceni_ukr

Оклеювання вітрин для магазину “Буква” (м.Київ, Московський проспект 6, м.Петрівка), проводилось в одному ключі з виготовленням банерних вивісок на центральний і торчаковий фасад будівлі. Для друку зображення були використані фірмовий стиль та корпоративні кольори магазину: помаранчевий, чорний і білий.

Вытрини було обклеєно плівкою, Оракал по всій площі. Одна наклейка розташована біля входу у магазин, друга – збоку. Поряд із вхідними дверема наліпка, що повідомляє графік роботи магазину.

Таке оформлення є дуже зручним варіантом брендування будь-яких вітрин. Можна за малих витрат охопити велику площу фасаду. До того ж обклеювання плівкою стане прекрасною рекламою для магазину і працюватиме на користь залучення великої кількості покупців.

Плівка може бути як із зображенням, так і без нього, наприклад, в певному кольорі. Оракал дуже міцним матеріал для зовнішнього застосування. Він має високу стійкість до перепадів температур, до вологи і сонця. Вартість за квадратний метр друку самоліпної плівки 50 гривень, вартість наліплення плівки на поверхню – від 40 гривень. за погонний метр.

Для консультації або замовлення звертайтеся до нас:

zakazat proschet vivesky

 Work.ua — самий кльовий наш партнер