изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Обклеювання вітрин для магазину "Буква"

ceni_ukr

Оклеювання вітрин для магазину “Буква” (м.Київ, Московський проспект 6, м.Петрівка), проводилось в одному ключі з виготовленням банерних вивісок на центральний і торчаковий фасад будівлі. Для друку зображення були використані фірмовий стиль та корпоративні кольори магазину: помаранчевий, чорний і білий.

Вытрини було обклеєно плівкою, Оракал по всій площі. Одна наклейка розташована біля входу у магазин, друга – збоку. Поряд із вхідними дверема наліпка, що повідомляє графік роботи магазину.

Таке оформлення є дуже зручним варіантом брендування будь-яких вітрин. Можна за малих витрат охопити велику площу фасаду. До того ж обклеювання плівкою стане прекрасною рекламою для магазину і працюватиме на користь залучення великої кількості покупців.

Плівка може бути як із зображенням, так і без нього, наприклад, в певному кольорі. Оракал дуже міцним матеріал для зовнішнього застосування. Він має високу стійкість до перепадів температур, до вологи і сонця. Вартість за квадратний метр друку самоліпної плівки 50 гривень, вартість наліплення плівки на поверхню – від 40 гривень. за погонний метр.

Для консультації або замовлення звертайтеся до нас:

zakazat proschet vivesky